Bambu Halı Yıkama

Bambu Halı Yıkama

Bambu Halı Yıkama

Bambu Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama firması Halı Yıkama İst olarak her halı modeline göre özel tekniklerimiz olduğu gibi bambu halı yıkama işleminde de modele özel teknik uygulamaktayız. İstanbul bölgesi halı yıkama firması olarak Bambu Halı yıkama hizmeti dahil olmak üzere her halı cinsinde temizleme işlemini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bambu bitkisi Asya'da yetişen, her türlü alanda çeşitli işlerde kullanilabilen, günde 90 cm civrında uzayabilen devasa, yararlı bitkilerdendir. İnsan sağlığı ve oksijen bakımından da çok yararlı olan bambu bitkisi son zamanlarda ipli haline getirilerek halı dokuma işleminde yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır. Bambu ipliği sağlıklı ve organik bir iptir ve yanlış müdahale sonucu kolayca hasar görebilir ve deforme olabilir. Nepal halı, step halı gibi özel bir ipliğe sahip olduğu için halı yıkama yöntemi de diğer halılara göre daha farklıdır. 

Bambu Halı Yıkama temizleme hizmeti için mutlaka profesyonel bir firma ile çalışmalısınız. Tabii ki bu firma biziz! Bambu ipliğinden üretilen bu organik halı cinsinin suyun PH oranın ayarlanamaması sonucunda bile bambu halılarınızı deforme ettiği ve zarar gördüğü bir gerçektir. Bambu halı her ne kadar konforlu ve görünümü güzel olsa da temizliği bir o kadar zahmetli ve uzmanlık gerektirmektedir.

Bambu Halı yıkama hizmetini sorunsuz almak istiyorsanız haliyikamaist.com firmamız %100 hijyenik olarak sizlere teslim etmektedir.

WhatsApp Destek