El Dokuma Halısı Yıkama

El Dokuma Halısı Yıkama

El Dokuma Halısı Yıkama

El Dokuma Halısı Yıkama

El dokuma halısı yıkatmak için doğru yerdesiniz! Halı Yıkama İst olarak yıkanması riskli ve zor olan el dokuma halılarını güvenle ve yüksek kaliteyle yıkıyoruz. 
El Dokuması halılarında kökboyası ve kimyasak boyalar kullanılmaktadır. Her iki boyanında kullanıldığı el dokuma halılarında yıkama işlemi profesyonel şekilde yapılmaz ise geri dönüşü olmayan problemler ortaya çıkarabilmektedir. El Dokuması halılarında kullanılan boyalar suyla temas halinde çözülebilir ve akabilir. Bu nedenle halılarınızı evde yıkamak ve silmek oldukça risk taşır. El Dokuma Halısı yıkatma işlemini mutlaka profesyonel halı yıkama firmalarına yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. 

Halı yıkama firmaları bu halılarda boyaların akmama garantisini sizlere vermesi gerekir. Halı Yıkama İst olarak El dokuma halısı yıkama işlemlerinizde sizlere bu garantiyi veriyoruz. El Dokuma Halı yıkama işlemi diğer halı modellerine göre ayrı bir uzmanlık konusudur. Neden derseniz, el dokuma halıları yapılış şekli olarak uygulanan çözgü ipliklerin üzerine elle yapılan düğümleme işlemiyle olur. Eğer profesyonel bir halı yıkama firmasına el dokuma halınızı yıkatmıyorsanız bu düğümlerde yıpranma, çözülme ve yırtılmalar meydana gelmektedir. Bu sebeple de el dokuma halılarınız zarar görmektedir. 

Halı Yıkama İst olarak yıllardır edindiğimiz tecrübe sayesinde tüm model halılarınızı ve en önemlisi ihtiyacınız olan El Dokuma Halısı Yıkama işleminin bilincinde olarak profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. 

WhatsApp Destek