Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

KOLTUK YIKAMA

İstanbul yerinde koltuk yıkama, Kaliteli Temizlik Koltuk yıkama şirketi olarak deneyimli koltuk yıkama ekibi ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Evde Koltuk yıkama işleminde yerinde hizmet sunmaktayız. ”İstanbul Koltuk Yıkama” koltuk yıkama ekibi ve ekipmanları olarak koltuklarınızın kumaş ve rengine zarar getirmeden profesyonel olarak yıkamaktayız. Firmamız sizden gelen istek ile istediğiniz gün ve zamanda gelerek deneyimli şekilde, Koltuk yıkama işlemini gerçekleştirir. ”Kaliteli Temizlik” olarak Temizlik Sektöründe uzman kadromuz size en iyi hizmeti vermek için özenle seçilmiştir.


Koltuklarınızın üzerindeki lekeler için koltuğun kumaşı göz önünde bulundurularak özel deterjanlar seçilir. Halı, Yatak, veya Koltuk yıkama esnasında kirler varsa  İstanbul koltuk yıkama olarak, ekibimiz özel çalışmalar yapar, bu işlemler koltuk kumaşınıza zarar vermeyecek yıpratmayacak şekilde titizlikle uygulanır. Yıkama işleminden geçen ve havalandırılan koltuklarınız gün içerisinde kurur ve kullanımınıza hazır olur.

Haneniz’de ve iş yerinde ve otel, yurt gibi mekanlarda yerinde koltuk temizliği, kanepe temizliği, sandalye temizliği, gibi işlemler yapılmaktadır. Son derece büyük mobilyaların taşınması sıkıntı çıkartacağından ve mekanı boşaltmak mekan sahibine dert vereceğinden aynı zamanda taşıma ve nakliyat masrafları çok olacağından bir çok iş yeri ve ofis için en uygun tercih yerinde koltuk kanepe sandalye temizliği işlemidir.

WhatsApp Destek